All for Joomla All for Webmasters

Gdzie spędzić bal sylwestrowy 2015/16?

W Białce Tatrzańskiej jak co roku będą organizowane bale i imprezy sylwestrowe oraz pokazy sztucznych ogni. Prezentujemy wam listę najbardziej popularnych miejsc.

Jak co roku możemy wybrać się na bal sylwestrowy do Karczmy u Chramca. Podobnie jak w poprzednim roku cena za jedną osobę wynosi 250 zł. Do dyspozycji otrzymujemy 3 obfite, ciepłe posiłki, przystawki i stół góralski, na którym znajdziemy ogrom tradycyjnych potraw oraz stół z deserami i fontanną czekoladową. O północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni. W cenę wliczono również butelkę szampana na 4 osoby, 0,5 l wódki na parę, napoje gazowane i niegazowane, wodę, kawę, herbatę. Rezerwacja telefoniczna. Więcej informacji na stronie internetowej: Karczma u Chramca Sylwester.

Litworowy Staw również prezentuje swoją ofertę sylwestrową. Za 600 zł od pary otrzymujemy zróżnicowane ciepłe posiłki, desery i przystawki podawane w różnych godzinach balu. Dodatkowo czekać będzie suto zastawiony stół „na zimno” gdzie będzie można skosztować potraw z mięsa, ryb czy też tradycyjne moskole góralskie. Do tego dostępny będzie również stół z deserami, na którym znajdą się domowej roboty ciasta oraz owoce. Rezerwacja również telefoniczna. Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia strony: Litworowy Staw Sylwester.

Jeżeli ktoś nie ma ochoty na udział w balu, a woli luźniejszą zabawę w rytm dyskotekowych dźwięków, to idealnym miejscem na tę jedną, specjalną noc będzie Zajazd Białczański. Sylwester tradycyjnie odbędzie się w sali dyskotekowej, w której nabyć będzie można szeroką gamę alkoholi, a imprezę gorącymi hitami będzie nakręcał DJ. W trakcie trwania zabawy otwarta będzie karczma regionalna, w której będzie można zakupić dania dostępne na co dzień w karcie menu. Informacja o wstępie i rezerwacji stolików pod numerem telefonu 603 591 555.