All for Joomla All for Webmasters

Restauracja Novobilski

Restauracja Novobilski mieści się na parterze Pensjonatu Novobilski w Białce Tatrzańskiej. Jest to wyjątkowe, klimatyczne miejsce stworzone zarówno dla gości pensjonatu jak i dla wszystkich którzy chcą skosztować specjałów, które wyjdą spod ręki Szefa Kuchni. Przy restauracji znajduje się letni taras w ogrodzie z wyjątkowym widokiem na okolicę. W restauracji istnieje możliwość rezerwacji stolika jak i organizacja kameralnego przyjęcia okolicznościowego.

Smaki naszej restauracji charakteryzują się połączeniem nowoczesnej kuchni z elementami regionalnymi. Dla naszych gości stworzyliśmy wyjątkowe menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posiłki przygotowywane są ze zdrowych i nieprzetworzonych produktów dostarczanych przez lokalnych dostawców, bez tzw. „polepszaczy smaku” i barwników.

W naszym menu znajdą Państwo takie smaki jak tradycyjnego pstrąga podanego na kamieniu czy żurek na maślance.  Serwujemy także dania bardziej wyrafinowe jak np. zupa borowikowa z aromatem trufli czy polędwica wołowa z sosem bearneise. Na deser natomiast mogą się Państwo spodziewać owocowych wariacji smakowych – deserów, ciast i lemoniad.

INFORMACJE KONTAKTOWE