All for Joomla All for Webmasters

Z cennika TatrySki znikają pojedyncze przejazdy. Słowacy dołączają do systemu

W nadchodzącym sezonie zimowym nie będzie możliwości wykupienia pojedynczych przejazdów. W ofercie pozostaną jedynie karnety czasowe. Do grona ośrodków narciarskich połączonych jednym karnetem TatrySki dołączył Słowacki Ski Bachledova.

Turyści w tym sezonie muszą być bardziej ostrożni w doborze karnetów. Z cennika TatrySki znikają wieloprzejazdowe karnety, a zostają tylko karnety czasowe. Przyczyną jest ogólno pojęta polityka firmy – w każdej większej stacji narciarskiej w Polsce znajdują się tak zwane „czasówki”.
Z wspólnego karnetu TatrySki będzie można również korzystać na Słowacji. Stacja Bachledova SKI znajduje się w odległości ok. 20 kilometrów od przejścia granicznego w Jurgowie, pomiędzy miejscowościami Żdiar i Jeziersko. Dysponuje dwoma wyciągami krzesełkowymi oraz sześcioma orczykowymi a łączna długość tras wynosi przeszło 10 kilometrów.

Tym samym dzięki karnetowi TatrySki będzie można korzystać z 17 kolei oraz 29 wyciągów orczykowych, w obrębie których znajduje się przeszło 40 kilometrów tras. Bilety można nabywać również online.